backgraund
0533 063 13 13YÜZ ve DAHA FAZLASI İÇİNSUNMAKE-UP
Yeni Sunmake-up sprey tabancasının, basınçlandırma ve atomize etme arasındaki sinerjik etkilerden yararlanan bir uygulama sistemi vardır. Teknoloji ve büyüklüğe aracılık eden yeni tasarımı sayesinde, hata payı neredeyse sıfırdır.
Yüz, dekolte, kollar, bacaklar gibi bölgesel uygulamalarda ve vücut uygulamalarında kullanılır. Sadece birkaç dakika içinde istenilen renk elde edilir. MicroCore Teknolojisinin katılımı, losyonun düzgün ve ışıltılı bir etki için benzersiz bir şekilde cilde uygulamasını sağlar.
TÜM VÜCUT İÇİN SUNMAKE-UP
TS 756 A AutoSpray uygulaması kolay ve çabuktur: vücut, sprey düğmesine bir kez basılarak 10 saniyeden kısa bir süre içinde, kusursuzca bronzlaşır. Makinede bir taban ve iki sütun bulunur. Soyunarak gerektiği gibi hazırlanıldıktan sonra, doğru pozisyon, yüzünüz, üzerinde “TAN” yazan sütuna dönük halde, kollar iki yandan hafifçe vücuttan açıkta, metal ayak basma yerlerinin üzerinde durmaktır. Sütunun sağ tarafındaki kırmızı başlatma düğmesine basılarak seans başlatılır. Geri sayma işlemi müşteriye hazırlanması, gözlerini kapatması ve nefesini tutması için gerekli zamanı verecektir. Vücut yavaşça soldan sağa doğru salınırken, sprey 3 saniye süreyle püskürtme işlemi yapacaktır. Arka tarafın da spreylenmesi için, müşteriden dönmesi istenecek ve işlem tekrarlanacaktır. Bronzlaşmamaları için avuç içlerinin aşagı dönük tutulması önerilir. Tamamen otomatik kurulanma seansı, 30 saniye sürmektedir. Kurulanma, üzerinde “DRY” yazan sütunun sol tarafındaki kırmızı düğmeye basılarak fazladan bir 30 saniye daha uygulanabilir.
Bu noktada kurulanma seansı sona ermiştir, müşteri aşağı inerek tüm losyonu tırnaklarından, avuç içlerinden, ayak tabanlarından temizler ve giyinir.
HER ZAMAN, HER YERDE SUNMAKE-UP
Özel sprey formulüyle Sunmake-up bronz renklerini uzun süre korumak isteyenler için veya Sunmake-up dünyasına ilk kez giriş yapacak olanlar için harika bir fikir. On-The-Go (açık ve koyu versiyonları mevcuttur) anında, düzgün ve doğal güzellikte bir bronzlaşmayı her an elde etmek için yanınızda her yere götürebileceğiniz ideal bir ürün.

Birkaç saniye içinde, belli etmeden makyaj yapar gibi basit bir hareket ve… yüzünüz, boynunuz, göğüs dekolteniz, kollarınız ve bacaklarınız mükemmel bir bronzluğa kavuşur. Size yalnızca Sunmake-up ürünlerinin verebileceği harika bir renk! Her istediğinizde, 3 uzun güneşlenme günü, doğrudan teninizde.

On-the-Go’yu direkt olarak püskürterek değil, dairesel olarak gezdirerek yüzünüze ve diğer bölgelerinize 20 cm mesafede tutarak uygulayınız. Gerekirse, saçlarınızı ve giysilerinizi örtünüz. Şişe başaşağı eğimlenerekte
püskürtme işlemine kusursuzca ulaşılması zor olan bölgelere bile uygulanır.

Sunmake-up On-The-Go ile bronzluk artık gittiğiniz her yerde sizinle.